4**** w Szczyrku

W połowie lipca 2014 miałem przyjemność być uczestnikiem szkolenia o tematyce zarządzania strategicznego. Szkolenie to odbyło się w 4**** Hotelu w Szczyrku. Hotel nosi nazwę Meta. Nazwa w pierwszej kolejności skojarzył a mi się z metą w rozumieniu młodzieżowym (w końcu nie jestem taki stary 😉 ) czyli knajpą, taką miejscówką dla lumpów itp.

Oczywiście moje skojarzenie było zupełnie mylne. Hotel Meta jest bardzo dużym obiektem położonym tuż przy wyciągu na “Jaworzynę” i “Skrzyczne”. Hotel posiada duży parking przestronne wejście do obiektu z zadaszeniem oraz miejscem dla palących.

Zaraz po wejściu do obiektu zauważyłem, wejście do restauracji, wejście do toalet, i słup podtrzymujący strop. Ktoś może zapytać a gdzie recepcja? No i to też zauważyłem, a raczej nie zauważyłem czy i gdzie jest recepcja?

Znalazłem!!! recepcja jest za tym wielkim szerokim słupem 🙂  podczas zameldowania Panie recepcjonistki były bardzo miłe i pomocne, udzieliły mi wszystkich informacji jakie potrzebowałem.

Znalazłem pokój, okazało się, że mój pokój znajduje się na samym końcu korytarza. Na początku pomyślałem, ze nie fajnie, ale jednak wolę mieć pokój na końcu bo nikt w środku nocy tam nie spaceruje i mogę spokojnie spać.

Po wejściu do pokoju zostałem miło zaskoczony wyglądem, stylem i faktem, że mam pokój 2-osobowy pomimo rezerwacji 1-osobowego.

Jako hotelarz z doświadczeniem i znajomością kategoryzacji prawie całej “na wyrywki” sprawdziłem czy aby na pewno pokój spełnia wymagania hotelu 4****, i miłe zaskoczenie. Hotel Meta w Szczyrku spełnia wymagania dla 4****, a nawet lepiej 🙂

Pokój duży, wygodna mała sofa do siedzenia, biurko z kabelkiem do internetu, krzesło, tv, komoda, szafa, itd. wszystko utrzymane w stylu góralskim połączone z nowoczesnością, ale połączone ładnie. Łazienka również spodobała mi się ponieważ jest duża z przestronną kabiną.

Jedyną wadą jaką znalazłem w pokoju to błąd podczas sprzątanie pokoju przed przyjazdem, w szufladzie biurka znalazłem opakowanie z jakiej chusty oraz kartę pobytu poprzedniego gościa, widocznie Pani pokojowa na szybko sprzątała pokój i nie zauważyła.

W hotelu znajduje się szereg atrakcji taki jak sauna, jacuzzi, basen “pod chmurką” z barem, lodowisko i inne. Szkoda tylko, że Szczyrk jako miejscowość jest niestety zapomniana przez turystów i teraz w sezonie letnim wszyscy jadą do zakopanego a nie do Szczyrku gdzie jest o wiele, wiele ładniej, więcej zieleni i więcej miejsca na spacery, nordic walking itp. mam nadzieję że władze miasteczka zauważą to i zaczną bardziej reklamować miejscowość.

Krótko mówiąc 4**** Hotel Meta w Szczyrku jest hotelem godnym polecenia.

Poniżej dodaje kilka zdjęć pokoju oraz łazienki, abyście mogli zobaczyć pokój w którym miałem przyjemność mieszkać. Zdjęcia nie są najlepszej jakości bo robione telefonem służbowym 😉

Kolejne szkolenie zapowiedziane jest na pierwszą połowę września w jednym z 4**** hoteli na Śląsku, jak tylko będę w nim uczestniczył to również nie omieszkam opisać tutaj swoich spostrzeżeń.

Zapraszam również do komentowania wpisu oraz polubienia Fun Page na FacebookuFind us on fb

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.