4**** Hotel Krynica w Krynicy

logofW październiku miałem przyjemność być na kolejnym etapie szkolenia, tym razem w Hotelu Krynica w Krynicy Zdroju.

Hotel na pierwszy rzut oka wyglądał na stary pokomunistyczny budynek zaadaptowany na nowoczesny 4**** hotel. Jak się później okazało hotel był budowany od podstaw i ma zaledwie 6 lat.

Po wejściu hotel wygląda bardzo ładnie schludnie i czysto. Jak zwykle jako osoba pracująca w branży hotelarskiej zauważyłem braki w zaangażowaniu pracowników recepcji w wykonywaną prace. Po przedstawieniu się paniom w recepcji otrzymałem suchą informacje
“Pokój numer 217, na drugim piętrze”. Super bardzo fajnie, ale może coś jeszcze? może chciałbym wiedzieć jak dojść do tego pokoju, jakie są dodatkowe, usługi oferowane przez hotel, o której śniadanie, gdzie to śniadanie, do której jest czynna restauracja/bar i gdzie się znajduje, no i przede wszystkim gdzie jest zarezerwowana sala na której ma się odbyć szkolenie.
Gdybym sam nie zaczął pytać o te moim zdaniem dość istotne rzeczy dla gości, którzy są po raz pierwszy w danym hotelu, to pewnie nikt nic by mi nie powiedział.

Jeśli chodzi o pokój bardzo ładny aczkolwiek jak na 4**** odniosłem wrażenie że troszkę mały, ale zrekompensował mi to dość spory balkon, mimo iż od balkonu rozpościerał się duuuuży dach pod którym znajdowała się restauracja.

Ogólnie hotel wart uwagi i pobytu w nim jednak goście wymagający mogą być nieco rozczarowani.

Zapraszam do komentowania oraz odwiedzenia FunPage na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.